WordPress

WordPress je webový softvér, ktorý je zdarma a pre ktorý sa rozhodli milióny používaťeľov po celom svete.Tento systém má mnoho výhod, akými sú pravidelné aktualizácie, jednoduché úpravy obsahu, množstvo možností pre rozšírenie funkcií stránky.

Doména a hosting

Doménu a hosting si môžete zriadiť sami, alebo Vám s tým pomôžeme. Odporúčame zriadiť si hosting cez WebSupport.

Zabezpečená stránka

Zákadný SSL certifikát (je priam nevyhnutné, aby Vaša stránka začínala https://) je samozrejmosťou.Ďalšou formou ochrany je nastavenie ďalšieho zabezpečenia, ktoré monitoruje Vašu stránku a hlási možné ohrozenia bezpečnosti.

Rýchle načítanie stránky

Pre čo najrýchlejšie načítanie stránky urobíme maximum. Doležitá je vhodná veľkosť obrázkov, vnútorné optimalizačné nastavenia a takisto poskytovateľ hostingu (WebSupport ponúka rýchle SSD disky).

Správa webu a aktualizácie

Aby sa predišlo znefunkčneniu stránky, sú potrebné pravidelné aktualizácie. Ponúkame Vám zaškolenie ako si tieto aktualizácie inštalovať, alebo po dohode sa o tieto aktualizácie postaráme my.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Ponúkame nastavenie SEO, aby Vás vyhľadávače ľahko našli a Vaša stránka bola pre Google viditeľná. Vo svete WordPress nám s tým pomôže plugin RankMath alebo YoastSEO a taktiež spojazdníme Google Search Console.

Dizajn

Ak ešte žiadnu stránku nemáte, navrhneme Vám vzhľad, vyberieme obrázky a jednoduché logo. Na tvorbu loga však odporúčame kontaktovať grafika, ak plánujete logo používať ako súčasť firemnej identity.

Tvorba webu

Web stránky sú tvorené vo WordPresse, kde je možné vybrať si buď z hotových šablón alebo navrhneme web položku po položke, čo my osobne preferujeme.